Yaş Pastalar

Star Ekvator Yaş Pastalar

Osmaniye yaş pasta denince akla gelen ilk yerlerden birisi olan işletmemiz siz değerli müşterilerimizin isteklerini mümkün olduğunca karşılamaya çalışmaktadır. Doğum günü pastası özellikle bizim üzerinde oldukça hassas olduğumuz bir konudur. Doğum günlerinde bizi tercih edecek siz değerli müşterilerimiz için birçok pasta seçeneğimiz bulunmaktadır.

Bu pastalar arasında kakaolu, muzlu, fıstıklı gibi klasik yaş pastalar da yer alırken aynı zamanda doğum günleri için yapılan özel doğum günü pastaları da yer almaktadır. Bunun için bize önceden haber verip sipariş vermeniz durumunda dilemiş olduğunuz pastanız istediğiniz saatte elinize ulaşmış olacaktır bu şekilde siz değerli müşterilerimizin taleplerini büyük bir titizlikle kısa bir sürede karşılamış olacağız.

Pastaların bu kadar beğenilip takdir edilmesinde şüphesiz taze ve günlük oluşu büyük bir öneme sahiptir. Bir pasta ne kadar lezzetli olursa olsun taze olmadığı sürece tam olarak beğenilmez. Star Ekvator olarak diğer ürünlerimizde olduğu gibi pastada da tazeliğe büyük önem vermekteyiz. Ayrıca pasta severler için yaş pastanın yanı sıra mozaik pasta seçeneğimiz de yer almaktadır. Kişiler dilerlerse yaş pastaları evlerinde yemek için bütün şeklinde alabilirken aynı zamanda menümüzde dilim pastalar da bulunmaktadır.

Dilim pastalarda da birçok çeşidi siz müşterilerimize sunmaktayız. Böylece dilerseniz  işletmemizde doğum günlerine özel yaş pastalar bulabileceğiniz gibi aynı zamanda günün her saatinde taze şekilde bulunan dilim pastalarımızı da tercih edebilirsiniz.

Referans Pastalarımız 😉

Taraftar Pastaları

Özel Tasarım Pastalarımız

Fotoğraflı Kişiye Özel Pastalarımız

Diğer Pastalarımız