HAKKIMIZDA

1987 yılında Adem AYDIN tarafından Osmaniye Merkezde, Osmaniye’nin ilk Unlu Mamüller fırını olarak açılmıştır, Uygun fiyatları ve kaliteli ürünleriyle öne çıkmaktadır. Unlu mamülün yanı sıra pasta, tatlı, ekmek gibi çeşitli ürünlerde de Osmaniye’de Zirveyi Temsil etmektedir,

2018  Yılında ise değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Fakıuşağı Mahallesine 2. bir şubemizi açtık, Bu şubemizde ise sadece unlu mamüller satışı olmamakla beraber Osmaniye;’de bir ilki yaşattık, Osmaniye de kahvaltı, kahve çeşitleri, özel gün kutlamaları, toplu organizasyonlar, tatlı çeşitleri, ve Osmaniye nefis çikolatalı lokmalar ve daha sayamayacağımız bir çok ürün.

 Ayrıca yeni şubemiz olan Fakıuşağı Star Ekvator şubemiz siz değerli müşterilerimize sıcak bir ortamda rahatlıkla oturup kutlamalar yapabileceğiniz, kahvenizi, çayınızı içebileceğiniz, Gayet ferah bir o kadarda rahat edebileceğiniz mekanda bütün yaş pastaları, poğaçalar simitler, börekler, baklava çeşitleri, lokma çeşitler ve daha sayamayacağımız harika lezzetleri Osmaniye ile buluşturmaya devam ediyoruz.


İşinin Ehli profesyonel ustaların elinden bütün bilgi ve birikimini ekleyerek müşterilerimize sunmaktadır. Ustalar ve çalışanları yemedikleri hiç bir ürünü müşteriye sunmazlar, 1987’den beri gelen devamlılığın ve müşteri memnuniyetinin temelini oluşturuyor. Sizde uygun fiyata kaliteli hizmet almak istiyorsanız, Star Ekvator, Şubelerinde güler yüzlü çalışanları bekliyor olacak.